Wakacje bez nudy

Towarzystwo Kulturalne w Brześciu Kujawskim oraz Brzeskie Centrum Kultury zapraszają dzieci i młodzież do spędzenia atrakcyjnego weekendu na wydarzeniach, organizowanych w ramach akcji „Wakacje bez nudy – aktywnie, zdrowo, kreatywnie”, które finansowane są ze środków Fundacji Anwil dla Włocławka w ramach grantu „Wakacje z Fundacją”

23 sierpnia zapraszamy na  akcję „malowania na wodzie” techniką Ebru. Warsztaty odbędą się  na terenie skweru miejskiego ( pl.W. Łokietka) w godzinach 9.00-13.00.  Na stanowiskach warsztatowych, przybyłe dzieci będą mogły wykonać własne dzieło sztuki. Wstęp wolny. Zapraszamy.
24 sierpnia zapraszamy wszystkich na Festyn na zakończenie naszej wakacyjnej akcji. O zabawy i atrakcje zadbaj a animatorzy z grupy Anima Show. Będą tańce, konkursy, gigantyczne gry planszowe, bańki mydlane, zwierzaki z balonów, malowanie twarzy i wodne tatuaże. Zgpodnie z tematem akcji będzie kreatywnie i aktywnie. A żeby było zdrowo zaprosimy wszystkich do stoiska ze zdrową żywnością na której serwować będziemy smaczne, zdrowe przekąski, owoce, warzywa.
Zapraszamy początek o 16.00 na skwerze miejskim. Wstęp wolny.