OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną ( czwartą) edycję koncertu zaduszkowego „Ocalić od zapomnienia”.
Tym razem wspominać będziemy : Agnieszkę Osiecką, Irenę Jarocką, Wojciecha Młynarskiego i Zbigniewa Wodeckiego.

Piosenki z ich repertuaru, lub prze nich napisane zaśpiewają dla państwa dawno nie słyszane na naszej scenie, byłe wokalistki z BCK, które obecnie są studentkami: Daria Domagalska i Natalia Walo oraz znana już państwu, zaprzyjaźniona z BCK Justyna Paczkowska.
Ogromną niespodzianką będzie udział rockowego wokalisty, znanego z zespołu Keep Rockin’, byłego mieszkańca Brześcia Kujawskiego, mieszkającego obecnie w Poznaniu – Marcina Wojciechowskiego.
Śpiewającym towarzyszyć będzie zespół w składzie:
Maciej Bagiński- trąbka
Michał Bagiński- puzon
Krzysztof Krzos- gitara
Mateusz Majchrzak- perkusja
Tomasz Majchrzak- instrumenty klawiszowe.
Robert Paczkowski – saksofon
Zbigniew Stawicki- gitara basowa.
Koncert „Ocalić od zapomnienia” na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych przez BCK. To projekt całkowicie zrealizowany w naszej placówce. Kierownictwo muzyczne nad projektem objął pracujący w BCK muzyk- Tomasz Majchrzak, który zajął się doborem repertuaru oraz aranżacją utworów.
Bilety w cenie 10 zł. do nabycia w BCK.
Warto dodać, że w tegorocznej edycji w utworach pojawi się rozbudowana sekcja dęta obok saksofonu będzie trąbka i puzon, na których zagrają bracia Bagińscy- pierwszy raz biorący udział w naszym projekcie. Debiut w naszym koncercie zaduszkowym będzie miał także basista Zbyszek Stawicki
Zapraszamy