Finał WOŚP w Brześciu Kujawskim

Miło nam poinformować, że po raz kolejny przy Brzeskim Centrum Kultury w Brześciu Kujawskim powstał sztab WOŚP.

15 wolontariuszy wyruszy z puszkami zbierać datki na tegoroczny finał.

Już w piątek odbędzie się zbiórka wśród uczniów szkół z terenu gminy.

11 STYCZNIA – SOBOTA
W godzinach 9.00- 21.00 na terenie Szkoły Podstawowej w Wieńcu odbędzie się impreza sportowo- rekreacyjna ” Finał WOŚP z Olimpią” organizowana przez Brzeskie Towarzystwo Sportowe Olimpia wraz ze Szkołą Podstawową w Wieńcu i ZSCKR w Starym Brześciu.W programie: Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci, Turniej Tenisa stołowego dla dzieci, Koło gier planszowych. Od godziny 13:00 do 16:00 zabawy z animatorkami i malowanie twarzy. Ponad to maraton aerobiku, maraton cross fit, halowy turniej piłki nożnej. Dodatkowo kawiarenka z ciastami domowymi.
Udział w maratonie kosztuje minimum 10 zł. Wpisowe do udziału w turnieju piłkarskim wynosi 200 zł od drużyny, zgłosiło się już 10 drużyn.

Cały dochód z imprezy wesprze finał WOŚP.

Do naszego sztabu zgłosił sie takze klub A1. Nasza puszka zawędruje na sobotnią imprezę. Każdy z uczestników będzie mógł wrzucić do niej swój datek. W niedzielę, podczas koncertu, przedstawiciele klubu wręcza naszemu sztabowi zebrane przez siebie pieniądze.

12 STYCZNIA – niedziela
GKS „Łokietek” zachęca do wzięcia udziału, w organizowanym przez siebie, Otwartym Turnieju Fifa 20. Turniej odbędzie się w Sali Imprez Sonata ul. Królewska 2 od godziny 14.00
Liczba osób uczestniczących w turnieju ograniczona jest do 32. Zapisy pod nr telefonu 501 116 615.

Wpisowe 30 zł. Całość przeznaczona na WOŚP
Poza turniejem, w przypadku wolnych konsoli, możliwe będzie rozegranie meczów towarzyskich osób nie biorących udział w turnieju.
Od godz. 16.00 w Sali widowiskowej BCK Koncert na rzecz 28 Finału WOŚP.

W programie:
Występy dzieci i młodzieży ze szkół z terenu gminy. Koncert wokalistek Koła Wokalnego GAMA, Występ zespołu „Dzieci Kujaw” ( tańce kujawskie i łowickie)
Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Game Cover” z wokalistką Joanną Kaczmarkiewicz – finalistką VII Edycji Muzycznego Show „The voice of Poland” w drużynie Natalii Kukulskiej.
O godzinie 20.00 na skwerze miejskim odbędzie się spektakularne widowisko ogniowe z fontannami scenicznymi i elementami led show w wykonaniu grupy Joart Show. ( grupa występowała w naszym miasteczku podczas tegorocznej edycji „gramOFFon”- u)

Dodatkowo loteria fantowa, licytacje, kawiarenka z domowymi ciastami.